logo
 

Domov 

Príspevky 

- podľa názvu 

- podľa pracoviska 

- Posledných 10 

Autori 

Hľadať 


Export 


O časopise 



Login:
Heslo:

Štatistika


1107 Príspevky
434 Autori
26 Čísla

2002

2002/4

   
 2002/4 (počet príspevkov: 10)

 

casopis

Obsah čísla 2002/4

Černek, Pavol, Poškolácke úlohy, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 31, number 4, pages 23-26, ISSN 1335-4981, 2002.
Times cited 0. Cite 0 publications. 
Doboš, Jozef, Kvadratické rovnice a nerovnice, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 31, number 4, pages 10-18, ISSN 1335-4981, 2002.
Times cited 0. Cite 1 publications. 
Haviar, Alfonz, Spomienky pri príležitosti dvoch jubileí, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 31, number 4, pages 62-64, ISSN 1335-4981, 2002.
Times cited 0. Cite 0 publications. 
Horváthová, Daniela, Zelenický, Ľubomír and Rakovská, Mária, Modelovanie zmyslového orgánu určeného na priestorovú orientáciu, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 31, number 4, pages 50-61, ISSN 1335-4981, 2002.
Times cited 0. Cite 0 publications. 
Janovič, Jozef, Úvaha o súčasnom stave školskej fyziky na Slovensku, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 31, number 4, pages 44-49, ISSN 1335-4981, 2002.
Times cited 0. Cite 0 publications. 
Jedinák, Dušan, Prehľad životopisných údajov významných matematikov, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 31, number 4, pages 27-31, ISSN 1335-4981, 2002.
Times cited 0. Cite 0 publications. 
Kvasz, Ladislav, Matematika a teológia, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 31, number 4, pages 32-39, ISSN 1335-4981, 2002.
Times cited 1. Cite 0 publications. 
Omachelová, Milada, Numerická matematika a nový prístup k jej výučbe, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 31, number 4, pages 40-43, ISSN 1335-4981, 2002.
Times cited 0. Cite 0 publications. 
Toma, Vladimír, Úvaha o jednom ekonomickom príklade, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 31, number 4, pages 19-22, ISSN 1335-4981, 2002.
Times cited 0. Cite 0 publications. 
Zázrivec, Marek, Súčty Sk(n) a Bernoulliho čísla, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 31, number 4, pages 1-9, ISSN 1335-4981, 2002.
Times cited 0. Cite 0 publications. 
  Based on Aigaion, modifications MD© 2007