logo
 

Domov 

Príspevky 

- podľa názvu 

- podľa pracoviska 

- Posledných 10 

Autori 

Hľadať 


Export 


O časopise 



Login:
Heslo:

Štatistika


1123 Príspevky
441 Autori
26 Čísla

Rebo, Július    

Firstname:Július 
Surname:Rebo 
Email:julius.rebo@pd.uniza.sk 
Institute:Katedra matematických metód a operačnej analýzy, Detašované pracovisko Fakulty riadenia a informatiky, Žilinská univerzita 
Homepage: 

5 publications, times cited 0, cite 0 publications.





Publications as Author

2018

Rebo, Július, Pytagorejské trojice v obore celých komplexných čísel, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 47, number 1, pages 18-26, ISSN 1335-4981, 2018.

2017

Rebo, Július, O delitel’och jednotky v oboroch celých kvadratických čísel, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 46, number 1, pages 27-36, ISSN 1335-4981, 2017.
Rebo, Július, Goniometrický tvar kvadratických čísel, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 46, number 3, pages 19-27, ISSN 1335-4981, 2017.

2016

Rebo, Július, Vyhl’adávanie prvočinitel’ov v obore celých komplexných čísel, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 45, number 4, pages 21-29, ISSN 1335-4981, 2016.

2015

Rebo, Július, Diofantické rovnice v obore celých komplexných čísel, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 44, number 1, pages 7-22, ISSN 1335-4981, 2015.
  Based on Aigaion, modifications MD© 2007