logo
 

Domov 

Príspevky 

- podľa názvu 

- podľa pracoviska 

- Posledných 10 

Autori 

Hľadať 


Export 


O časopise 



Login:
Heslo:

Štatistika


1123 Príspevky
441 Autori
26 Čísla

Štubňa, Igor    

Firstname:Igor 
Surname:Štubňa 
Email:istubna@ukf.sk 
Institute:Katedra fyziky FPV UKF Nitra 
Homepage: 
Found authors with very similar names. You can choose to merge the following authors with this author by clicking on the merge link.

9 publications, times cited 0, cite 0 publications.





Publications as Author

2016

Štubňa, Igor, Pohyb telesa v priamom tuneli prevŕtanom cez Zem, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 45, number 3, pages 35-40, ISSN 1335-4981, 2016.

2015

Štubňa, Igor and Štubňa, Martin, Pohyb po naklonenej rovine so silou trenia F_t a odporom prostredia F = kv^2 (pre stredoškolákov), in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 44, number 2, pages 47-50, ISSN 1335-4981, 2015.

2011

Štubňa, Igor and Podoba, Rudolf, Kondenzátor s dielektrikom, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 40, number 4, pages 35-40, ISSN 1335-4981, 2011.

2009

Štubňa, Igor, Práca magnetickej sily?, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 38, number 1, pages 35-41, ISSN 1335-4981, 2009.

2006

Kováč, Vladimír and Štubňa, Igor, Termodynamika piestového parného stroja, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 35, number 3, pages 36-42, ISSN 1335-4981, 2006.

2005

Štubňa, Igor, Jednotky elektromagnetických veličín, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 34, number 2, pages 50-54, ISSN 1335-4981, 2005.
Štubňa, Igor and Riedlmajer, Róbert, Elektromagnetická indukcia v rámiku s pohyblivou stranou, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 34, number 4, pages 46-52, ISSN 1335-4981, 2005.

2004

Štubňa, Igor, O Maxwellovom posuvnom prúde v kondenzátore, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 33, number 1, pages 28-35, ISSN 1335-4981, 2004.

2002

Štubňa, Igor and Zelenický, Ľubomír, Program pokročilej fyziky na stredných školách v USA, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 31, number 3, pages 44-46, ISSN 1335-4981, 2002.
  Based on Aigaion, modifications MD© 2007