logo
 

Domov 

Príspevky 

- podľa názvu 

- podľa pracoviska 

- Posledných 10 

Autori 

Hľadať 


Export 


O časopise 



Login:
Heslo:

Štatistika


1122 Príspevky
441 Autori
26 Čísla

Polický, I.    

Firstname:I. 
Surname:Polický 
Email: 
Institute: 
Homepage: 

1 publications, times cited 0, cite 0 publications.





Publications as Author

1996

Hvorecký, Jozef and Polický, I., O počte rekurzívnych volaní, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 25, number 43, pages 12-20, ISSN 1335-4981, 1996.
  Based on Aigaion, modifications MD© 2007