logo
 

Domov 

Príspevky 

- podľa názvu 

- podľa pracoviska 

- Posledných 10 

Autori 

Hľadať 


Export 


O časopise 



Login:
Heslo:

Štatistika


1107 Príspevky
434 Autori
26 Čísla

Duchoň, Miloslav    

Firstname:Miloslav 
Surname:Duchoň 
Email:duchon@mat.savba.sk 
Institute:Matematický ústav SAV Bratislava 
Homepage: 

6 publications, times cited 1, cite 1 publications.





Publications as Author

2010

Duchoň, Miloslav, Topologital Degree Approach to Bifurcation Problems by Michal Fečkan (Springer-Verlag Heildelberg 2008, ISBN 978-1-4020-8723-3), in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 39, number 1, pages 69-72, ISSN 1335-4981, 2010.
Duchoň, Miloslav, Evolution Algebras and their Applications, by Tian, Jianjun Paul (Springer-Verlag Berlin 2008, Lecture Notes in Mathematics 1921, ISBN 978-3-540-74283-8/PBK 0), in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 39, number 2, pages 69-71, ISSN 1335-4981, 2010.

2008

Duchoň, Miloslav, F. Riesz, Levoča a matematika, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 37, number 1, pages 1-6, ISSN 1335-4981, 2008.
Duchoň, Miloslav, A constructive gametic groupoid and ring, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 37, number 3, pages 9-16, ISSN 1335-4981, 2008.

1996

Duchoň, Miloslav, Proporcia, úmernosť - prvky krásy aj života, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 25, number 44, pages 15-18, ISSN 1335-4981, 1996.
Duchoň, Miloslav, O niektorých vlastnostiach funkcií sínus a kosínus, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 25, number 45, pages 14-18, ISSN 1335-4981, 1996.
  Based on Aigaion, modifications MD© 2007