logo
 

Domov 

Príspevky 

- podľa názvu 

- podľa pracoviska 

- Posledných 10 

Autori 

Hľadať 


Export 


O časopise 



Login:
Heslo:

Štatistika


1107 Príspevky
434 Autori
26 Čísla

1

Publication

Type of publication:Article
Entered by:
TitleÚlohy o periodických funkciách
MESC
Bibtex cite ID
Journal Obzory matematiky, fyziky a informatiky
Year published 1999
Volume 28
Number 56
Pages 19-24
ISSN 1335-4981
Authors
Doboš, Jozef
Topics
=SEE CLASSIFICATION DIFFERENCE FROM OTHERS=
BibTeXBibTeX
RISRIS
Total mark: 5
Cited by: Doboš, Jozef, Periodické funkcie, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 33, number 4, pages 15-23, ISSN 1335-4981, 2004.
Cite:
  Based on Aigaion, modifications MD© 2007