logo
 

Domov 

Príspevky 

- podľa názvu 

- podľa pracoviska 

- Posledných 10 

Autori 

Hľadať 


Export 


O časopise 



Login:
Heslo:

Štatistika


1107 Príspevky
434 Autori
26 Čísla

Červeňanský, J.    

Firstname:J. 
Surname:Červeňanský 
Email: 
Institute: 
Homepage: 

1 publications, times cited 0, cite 0 publications.





Publications as Author

1996

Červeňanský, J. and Šalát, Tibor, Metóda plného pokrytia intervalu a jej aplikácie v analýze, in: Obzory matematiky, fyziky a informatiky, volume 25, number 44, pages 1-6, ISSN 1335-4981, 1996.
  Based on Aigaion, modifications MD© 2007